Online Diyet

Online diyet nedir?

Yoğun iş temposunda, ev işlerinizden kendinize zaman ayıramıyor; covid dönemi nedeniyle kilo aldıysanız ve diyetisyene gitmek konusunda endişeler yaşıyorsanız online diyet ile internet ve whatsapp üzerinden diyetisyen danışmanlığı alabilirsiniz

online diyet sistemimizde;

  • size özel seçenekli diyet programları
  • Size özel beslenme önerileri
  • Kan tahlilinin yorumlanması
  • Besin tüketim kaydı ile takip
  • Hedef belirleme
  • Porsiyon değişim listeleri
  • Tarifler ve diyet sürecinde size yardımcı olabilecek envanterler bulunuyor.

Süreç nasıl ilerliyor?

Sağ alt tarafta bulunan mesaj alanından bana ulaşmanız veya size uygun paketi seçip başvuru formunu doldurmanız halinde size yaşam tarzınız, beslenme alışkanlıklarınız ve genel sağlık durumunuz hakkında bilgi edinmek için bir beslenme anamnez formu gönderiyorum. Verdiğiniz cevaplar doğrultusunda size özel planlanan diyet listeniz mailinizde veya telefonunuzda.

Online Diyet Kimler İçin Uygun?

Kilo problemi olan/olmayan, düzenli beslenemeyen, dengeli beslenerek kilo vermek isteye ve kilosunu korumak isteyen, karantina dönemi nedeniyle diyetisyene gitmek konusunda endişe duyan herkes için uygundur.

Karantina dönemi nedeniyle evden çıkamıyorum. Online diyet bana uygun mu?

Covid-19 salgını ile birlikte hemen hemen hepimiz evlerimizde kaldık ve sosyal hayatımızdan izole olmayı kabul ettik. Bu süreçte can sıkıntısı, hasta olma endişesi, stres, hareketsiz yaşam vb. nedenlerle kilo alımı hız kazandı. Bu kilo alımına dur demenin en güzel yolu beslenmemizi düzene sokmak ve hayatımıza biraz herkes katmak olacaktır. Karantina sürecinde online diyet ile beslenme düzenimizi kontrol altına almak, sağlıklı besinler tüketmek hastalıklardan korunmak için yapacağımız en iyi yatırım olacaktır.